Z nadejściem wiosny firma FERRO odświeża asortyment produktowy wprowadzając do obrotu nowe modele armatury. Baterie Stillo i Bravo oraz natrysk przesuwny Nessa należą do popularnego segmentu ekonomicznego – są estetyczne, trwałe, funkcjonalne i występują w korzystnej relacji jakości do ceny. Będą idealną propozycją do pierwszej łazienki czy kuchni, ale znajdą również swoje miejsce w remontowanych pomieszczeniach.

 Bravo – dobry wybór

Pod takim hasłem możemy zarekomendować kolekcję czterech baterii Bravo: umywalkową stojącą, wannową ścienną, natryskową ścienną i zlewozmywakową stojącą. Niewielkie, o właściwie dobranych proporcjach i ergonomicznych uchwytach z interesującym owalnym otworem, pokryte błyszczącym chromem sprawdzą się w każdej łazience i kuchni, niezależnie od stylu aranżacji. Wyposażone są w głowice ceramiczne i regulatory strumienia M24x1 (oprócz baterii natryskowej, w której nie występuje ten ostatni komponent), bateria wannowa posiada praktyczny, podciśnieniowy przełącznik wanna – natrysk z blokadą. Bravo to dobry wybór armatury trwałej i na każdą kieszeń, która przez długie lata będzie należycie spełniać swoje funkcje.
 
Stillo – wiele zastosowań

Rodzina baterii Stillo składa się z sześciu modeli: dwóch umywalkowych stojących – klasycznej i baterii umywalkowej z obrotową wylewką, dwóch zlewozmywakowych stojących – z obrotową wylewką i asymetrycznej, która także posiada zaletę obrotowej wylewki oraz dwóch baterii ściennych – natryskowej i wannowej. Smukła forma o prostych liniach i zaoblonych krawędziach, z charakterystycznym, zwężającym się i uniesionym ku górze uchwytem wpisze się harmonijnie w design współczesnej łazienki czy kuchni.  Na uwagę zasługuje bateria umywalkowa z obrotową wylewką, zapewniającą swobodę manewrowania, polecana szczególnie do dużych umywalek. Dzięki temu wszystkie czynności takie jak mycie czy pranie będą o wiele łatwiejsze. Długi, obrotowy wylot pomoże również w utrzymaniu higieny samej umywalki. Koneserom dobrego wzornictwa zapewne spodoba się bateria zlewozmywakowa asymetryczna z pięknie wyprofilowanym, półokrągłym łukiem wylewki. Wszystkie modele wyposażone są w niezawodne, użyteczne komponenty, takie jak: głowice ceramiczne, regulatory strumienia M24x1 i automatyczny korek spustowy w baterii umywalkowej. Ciekawą innowacją zastosowaną w baterii wannowej jest ceramiczny przełącznik wanna – natrysk, który doskonale spełni swoje zadanie nawet przy ciśnieniu poniżej 1 Bar. Baterie otrzymały też nowy rodzaj opakowań – ekologiczne pudełka ECO – BOX.  Kolekcja Stillo, dzięki praktycznym rozwiązaniom oraz ładnej linii wzorniczej z pewnością zaspokoi oczekiwania wymagających użytkowników.

Nessa – komfort pod prysznicem

Nessa to nowoczesny zestaw natryskowy zaopatrzony w metalowy drążek przesuwny o długości 70,5 cm i regulowany obustronnie rozstaw uchwytów w zakresie: od 40 do 66 cm. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w przypadku wymiany starego na nowy, natrysk Nessa możemy zamontować w istniejących otworach. Komfort mycia zapewni 3-funkcyjna rączka natryskowa o średnicy 10,8 cm i modnej białej tarczy. Rączka została wyposażona w praktyczny system easy clean, dzięki któremu za pomocą delikatnego przetarcia wewnętrznej powierzchni w łatwy sposób pozbędziemy się osadu z kamienia wapiennego. W komplecie znajduje się wąż natryskowy w oplocie metalowym o długości 150 cm i transparentna mydelniczka. Nowoczesna lekka forma, funkcjonalność, jakość wykonania, a także możliwość montażu w już istniejących otworach czynią z zestawu natryskowego FERRO doskonałą propozycją do nowych i remontowanych łazienek.

Więcej: http://www.ferro.pl/wiosenne-nowosci.html


Bateria umywalkowa stojąca Stillo


Bateria umywalkowa stojąca Bravo


Zestaw natryskowy przesuwny Nessa

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)