Wykładzina jest od dawna popularnym rozwiązaniem do sypialni czy pokoju dziecięcego. Jednak coraz częściej stosuje się ją również w salonach, gdzie doceniana jest jej miękkość, komfort chodzenia oraz ciepło, jakie tworzy w pomieszczeniu. 

Salon to miejsce, w którym rodzina spędza najwięcej czasu. To dlatego tak ważne jest, aby był pomieszczeniem nie tylko reprezentacyjnym, ale również wygodnym, sprzyjającym relaksowi. To idealne miejsce do czytania, oglądania telewizji czy rodzinnego grania w gry planszowe. Wiele z tych rzeczy możemy robić na podłodze – pod warunkiem, że pokryjemy ją ciepłą i wyjątkowo miękką wykładziną.

„Do salonów najlepsze będą gładkie wykładziny w neutralnych kolorach, które pozostawiają dużą swobodę aranżacyjną. Ważna jest również jakość wykonania i trwałość, gdyż będą one eksploatowane mocniej niż wykładziny w sypialni”. – mówi Bartosz Ludwicki, Manager Kategorii Wykładziny sieci Komfort. – „Jednak to na co Klienci zwracają szczególną uwagę, to miękkość. Dlatego polecam linię wykładzin Satino – są wybitnie miękkie, przyjemnie satynowe w dotyku, a przy tym trwałe na tyle, że możemy je z powodzeniem stosować w miejscach, w których sporo się dzieje. Mam tu na myśli nie tylko pokoje dzienne, ale nawet korytarze czy schody”.
 
Linia wykładzin Satino obejmuje 4 wzory: Rosario, Dolce, Romantica oraz Royale. Każdy z nich dostępny jest w kilku modnych kolorach, m.in. bieli, szarościach (od jasnego po antracyt) oraz ciepłych beżach. Wykładziny dostępne są w wyjątkowo korzystnej dla tej klasy cenie: od 99 do 189 zł/mkw. Kolekcja dostępna jest w sklepach Komfort oraz w e-sklepie na www.komfort.pl.

Dodatkowe informacje o produktach:

Rosario – miękka i delikatna w dotyku wykładzina dywanowa. Optymalna wysokość runa i wysoka klasa użytkowa sprawia, iż jest doskonałym wyborem zarówno do pokoju dziennego jak i korytarza, czy na schody. Dostępna w 5 kolorach. Szerokość 4 m, grubość 7 mm. Poliamid. Cena 99 zł/mkw.

Dolce – wyjątkowo miękka w dotyku, posiadająca aksamitne runo o optymalnej gęstości. Dostępna w 5 kolorach. Szerokość 4 m, grubość 10 mm. Poliamid. Cena 139 zł/mkw.

Romantica – szlachetna, ekskluzywna i wyjątkowo delikatna w dotyku wykładzina o szerokim zastosowaniu. Dostępna w 5 kolorach. Szerokość 4 m, grubość 12 mm. Poliamid. Cena 159 zł/mkw.

Royale – najwyższy poziom miękkości w gamie wykładzin Satino. 2 500 g/m2 i 18 mm wysokości runa daje niesamowite odczucie miękkości i wyjątkowy komfort chodzenia. Dostępna w 5 kolorach. Szerokość 4 m, grubość 18 mm. Poliamid. Cena 189 zł/mkw.

KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy KOMFORT (PRESS BOX)