Rozplanowanie sprzętów, dobór oświetlenia, kolorystyki i dodatków… lista czynności związana z urządzaniem małej łazienki jest przytłaczająca. Dla tych, którzy nie mają pomysłu na aranżację niewielkiego pokoju kąpielowego, firma Deante przygotowała konkurs „Zaplanuj małą łazienkę z Deante”.

Metamorfoza małej łazienki to twardy orzech do zgryzienia. Aby stworzyć idealne wnętrze należy wcielić się w rolę projektanta, który sprawnie połączy walory estetyczne z funkcjonalnymi. Dlaczego zazwyczaj sprawia nam to tyle trudności?

– Największym błędem jest brak planowania. Większość z nas „idzie na żywioł”, podejmując decyzje w ostatniej chwili. Często robimy zakupy, korzystając z aktualnych promocji. Wybieramy produkty, nie myśląc o tym, czy zmieszczą się w łazience i czy będą pasować do innych sprzętów. Wiele osób upiera się przy tym, aby przenieść do swojej łazienki aranżację znalezioną w kolorowym magazynie. Jednakże nie zawsze jest to możliwe, przez co finalnie nie spełnia naszych oczekiwań – mówi Joanna Sokołowska, projektantka współpracująca z firmą Deante.

Właściciele małych łazienek o powierzchni do 7 mkw., mogą wziąć udział w najnowszym konkursie organizowanym przez markę Deante. Wystarczy wysłać zgłoszenie, zawierające zdjęcia swojej aktualnej łazienki oraz opis wnętrza marzeń wraz z odpowiedzią na pytanie – dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać? Główną nagrodą jest profesjonalny projekt łazienki, przygotowany przez jedną z architektek wnętrz – Joannę Sokołowską, Magdalenę Nowak lub Danutę Fąk. Dodatkowo, zwycięzcy zostaną nagrodzeni produktami łazienkowymi Deante o wartości 3000 zł (I miejsce), 2000 zł (II miejsce) i 1000 zł (III miejsce).

Konkurs jest częścią projektu „Małe łazienki” od Deante. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 października. Wszystkie informacje i regulamin są dostępne na stronie: www.deante.pl/male-lazienki .


 


Deante to polska marka, która z powodzeniem funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. W 2015 roku firma obchodzi jubileusz 25-lecia powstania. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Grupa Deante posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)