Dla wielu z nas życie domowe toczy się przede wszystkim w kuchni. To miejsce szczególne,  które dziś nie służy już tylko do przygotowywania posiłków. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń strefy gotowania staje się idealnym miejscem do spotkań rodzinnych, towarzyskich. Miłośnikom najnowszych trendów w wyposażeniu kuchennych wnętrz przypominamy, że właśnie dziś rozpoczęły się międzynarodowe targi LivingKitchen w Kolonii.

Firma Franke również zaprezentuje tam swoje produkty. To doskonały moment na zapowiedź najnowszej kolekcji Frames by Franke, czyli perfekcyjnie dopasowanych urządzeń pod względem wzorniczym i technologicznym. Z okazji targów, uruchomiono specjalny blog z informacjami, zdjęciami i filmami o nowych produktach Franke oraz przepisami na pyszne dania z piekarnika.

Targi LivingKitchen to międzynarodowe wydarzenie, gdzie prezentowane są produkty wyposażenia kuchni. To wskaźnik nadchodzących trendów, miejsce spotkań wystawców z 22 krajów, którzy eksponują swoje najnowsze pomysły i innowacje – od mebli kuchennych, poprzez urządzenia AGD, armaturę, po oświetlenie oraz akcesoria. W ramach targów odbywają się również pokazy kulinarne prowadzone przez znane osobistości.  

Targi LivingKitchen potrwają do 25 stycznia.

Blog Franke dostępny jest w języku angielskim lub niemieckim. Więcej na: http://livingkitchen-blog.franke.com/en/

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)