Wtorek, 20 stycznia 2015- drugi dzień LivingKitchen w Kolonii, międzynarodowych targów, będących barometrem nadchodzących trendów w wyposażeniu wnętrz kuchennych.

Stoisko firmy Franke zostało doskonale zorganizowane, z największą dbałością o detale. Idealnie oddaje ducha nowoczesnej kuchni, zgodnej z najnowszymi trendami – uniwersalnej i komfortowej, gdzie każdy sprzęt jest harmonijnie wkomponowany w domową przestrzeń.

Powierzchnia wystawiennicza Franke znakomicie eksponuje najnowszą kolekcję Frames by Franke, która pojawi się w ofercie w 2016 roku. Wszystkie jej elementy zostały zaprojektowane, by w efekcie tworzyły przyjazną przestrzeń kuchenną, która urzeka pięknem i elegancją, zachowując przy tym niezwykłą ergonomię.

Stoisko Franke zostało zaprojektowane przez znanego, włoskiego architekta Carlo Colombo i z pewnością stanie się inspiracją dla tych, którzy poszukują funkcjonalnych, nowoczesnych oraz spójnych urządzeń.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)