W dniach 11-14 marca w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury – BUDMA 2014.

Na wydarzeniu nie zabrakło Grupy Paradyż, która – wspólnie z Polskim Zrzeszeniem Płytkarzy – przygotowała m.in. projekt „Nowoczesna Łazienka” oraz była partnerem I Glazurniczych Mistrzostw Europy. Firma odebrała również nagrodę TopBuilder 2014.

Nowocześnie…
Targi BUDMA to miejsce spotkań dla profesjonalistów z całej branży budowlanej z Europy Środkowo-Wschodniej oraz możliwość przedstawienia nowatorskich rozwiązań i produktów. Na tegorocznej imprezie powrócono do niezwykle istotnego sektora łazienkowego, gdzie zaprezentowano m.in. Salon Łazienek i Wellness AquaSan. To niewątpliwie jeden z ciekawszych obszarów wystawienniczych, czego przykładem był m.in. projekt „Nowoczesna Łazienka”, zrealizowany przez PZP przy współpracy z Grupą Paradyż. Do aranżacji stoiska wykorzystano m.in. płytki Doblo i Modul oraz – przygotowane specjalnie na targi – panele i elementy szklane drukowane cyfrowo.

…i z nagrodami!
Podczas targów BUDMA 2014 odbył się także finał konkursu TopBuilder, który wyróżnia najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku budowlanym. Miano produktu roku dla budownictwa i statuetkę TopBuilder 2014 otrzymały dekoracje szklane Grupy Paradyż, zdobione metodą druku cyfrowego.

To nie pierwsza tego typu nagroda dla tych produktów. Wyróżniono je również Perłą Ceramiki UE 2013 i tytułem „Jakość Roku 2012”. Co więcej, podczas targów, oferta firmy po raz pierwszy sygnowana była godłem Superbrands Created in Poland 2013/2014, które Spółka otrzymała w tym roku. To jedno z najbardziej uznanych i cenionych wyróżnień nadawanych markom, które potwierdza ich przynależność do elitarnego klubu najwybitniejszych brandów w Polsce.

Najlepsi fachowcy z Europy
Po raz pierwszy w historii poznańskich targów odbyły się Glazurnicze Mistrzostwa Europy. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez PZP m.in. wspólnie z Grupą Paradyż. Zawody rozegrano w „Strefie Testów”, gdzie płytkarze realizowali swoje projekty z wykorzystaniem produktów firmy. Zwycięzcami zostali panowie Janusz Milecki i Grzegorz Duk, obaj ze Szczecina. Jury doceniło ich za precyzję, estetykę wykonania, pomysł oraz czas realizacji pracy.

Zapraszamy także na www.paradyz.com oraz www.myway-paradyz.com .


Fot. PZP zwycięzcy Krzysztof Duk i Janusz Milecki


Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 24 lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagrodę „Filary Polskiej Gospodarki 2012” oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2013 z Diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)