Dla urządzających pierwsze lub kolejne mieszkanie, dla nowożeńców i świeżo upieczonych rodziców oraz dla wszystkich, którzy po prostu lubią ładnie mieszkać. Karta podarunkowa Komfort to pomysł na prezent, który zawsze będzie trafiony.

Sieć Komfort, specjalizująca się w sprzedaży podłóg, dywanów i wykładzin, wprowadziła własną kartę podarunkową. Decyzja ta jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez klientów.

Na wiele okazji
„Karty podarunkowe to narzędzie stosowane przez sieci handlowe od dłuższego czasu – sprawdzone i działające. Oferta Komfort daje szerokie możliwości zastosowania takiej karty, w związku z tym postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów”. – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A.

Karta będzie dobrym prezentem na wiele okazji: przeprowadzkę, wyjazd na studia, zakup nowego mieszkania, remont, ślub, narodziny dziecka czy rozpoczęcie przez nie kolejnego etapu nauki. Wszystkie te wydarzenia wiążą się ze zmianami w wystroju miejsca zamieszkania, stąd nowy dywan, wykładzina lub dobra podłoga będzie praktycznym podarunkiem, który będzie cieszył przez wiele lat.  

Wygoda zakupów

Karta podarunkowa Komfort zapewnia dużą wygodę zakupów. Jest kartą na okaziciela, ważną przez 6 miesięcy od daty zakupu. Transakcji za jej pośrednictwem można dokonywać we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci, płacąc zarówno za produkty, jak i specjalistyczne usługi, związane m.in. z montażem czy pielęgnacją podłóg.

Karta może zostać naładowana na dowolną kwotę (do maksymalnej wartości 10 000 zł), co daje obdarowującemu pełną swobodę decydowania o wartości upominku. Obdarowany z kolei nie musi wykorzystać wszystkich środków jednorazowo. Może dokonywać transakcji kartą wielokrotnie i w różnych sklepach sieci – aż do pełnego wykorzystania zgromadzonych na karcie środków (z zachowaniem terminu 6-miesięcznego ważności karty).

Karta dostępna jest we wszystkich sklepach stacjonarnych, a wkrótce również na stronie internetowej sieci. Dodatkowe informacje i regulamin: www.komfort.pl

KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy KOMFORT (PRESS BOX)