Czy można sprzątać rzadziej, wkładać w sprzątanie mniej wysiłku i jednocześnie utrzymywać nieskazitelną  czystość w łazience? Od teraz TAK! Cersanit znalazł rozwiązanie i wprowadza kolekcję EASY z powłoką Clean PRO. To niewidzialna pomoc w sprzątaniu, której efekty działania widać gołym okiem.

Innowacyjna powłoka Clean PRO zastosowana w nowej kolekcji EASY Cersanitu, nie tylko ułatwia czyszczenie powierzchni nie wymagając użycia agresywnych środków szorujących, ale także sprawia, że na łazienkowych sprzętach powstaje znacznie mniej kamienia i innych osadów.

Nikt nie musi wiedzieć, że sprzątanie łazienki zajmuje Ci tylko chwilę

Bolączką naszych czasów jest… brak czasu. Wybieramy rozwiązania przyjazne, pomocne w codziennych zmaganiach – chcemy mieć pewność, że nas nie zawiodą. Dzięki kolekcji EASY wiele czynności staje się prostszych i przyjemniejszych, a co równie ważne – trwają krócej, oszczędzając nasz cenny czas.

W kolekcji EASY znajdziemy nowoczesne, minimalistyczne w formie meble z idealnie gładką powierzchnią, sprzyjającą utrzymywaniu porządku. Meble dostępne są w dwóch eleganckich, uniwersalnych kolorach – wyjątkowej bieli Cersanit White oraz Cappuccino. Powierzchnie mebli i ceramiki zostały zaprojektowane tak, by idealnie do siebie pasować, przez co lekko zaokrąglone fronty idealnie się licują.

Wanna czy prysznic?  Z kolekcją EASY nie musisz wybierać!
Któż z nas nie marzy czasem o długiej kąpieli. Nasze małe łazienki stawiają nas jednak przed nieuniknionym wyborem – wanna lub prysznic. Razem bardzo rzadko się mieszczą, a nawet jeśli tak – okazuje się, że każde z nich musi mieć jak najmniejsze wymiary. Tym samym, trudno mówić o komforcie. Z kolekcją EASY decydując się na wannę nie musimy rezygnować z prysznica. Wystarczy, że zamontujemy parawan nawannowy – nowość Cersanitu. Parawany nawannowe z serii EASY marki Cersanit pokryte są obustronnie innowacyjną powłoką Clean Pro. Dzięki czemu, nawet w trudno dostępnych miejscach bardzo łatwo będzie utrzymać czystość i zachować ją na dłużej. Powłoka Clean Pro chroni również przed tworzeniem się wodnych zacieków na szkle.  Parawany z serii EASY są wykonane ze szkła hartowanego z zaokrągloną krawędzią, dlatego są bezpieczne i przyjazne w kontakcie. Skrzydło parawanu zezwala na obrót do 180 stopni, a specjalna uszczelka doskonale  spełnia swoje zadanie idealnie przylegając do płaskiego rantu każdej wanny. W kolekcji EASY dostępne są parawany jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Te pierwsze doskonale sprawdzą się w małych łazienkach, gdzie mieści się niewielka wanna. Parawany dwuskrzydłowe to rozwiązanie dedykowane do dłuższych wanien.

W kolekcji EASY z powłoką Clean PRO przeciwdziałającą powstawaniu kamienia i osadów znajdziemy:

– Umywalki o szerokościach: 50, 55, 60 i 70 cm oraz pasujące do nich kształtem szafki podumywalkowe z dużymi szufladami, które dzięki funkcji „przyciśnij i otwórz” cicho się zamykają.

– Wygodne szafki wiszące również z lustrzanym frontem, pojemne szafki słupkowe oraz  lustro z półką.

– Zawieszaną miskę oraz kompakt WC.

– Antybakteryjne deski duroplastowe z wygodnym siedziskiem i systemem wolnego opadania. Ułatwiające utrzymanie czystości dzięki łatwemu wypinaniu z uchwytów.

Cersanit