Wakacje to idealny czas na zmiany w mieszkaniu. Remontowanie, odświeżanie, upiększanie… Jeżeli jednak marzy nam się efektowna zmiana, a nie mamy czasu ani budżetu na wnętrzarską „rewolucję”, najlepszym rozwiązaniem będzie nowy dywan. Zwłaszcza, że latem modne i praktyczne dywany Country w Komforcie kosztują mniej!

Nowy dywan to zmiana łatwa do przeprowadzenia, a jednocześnie widoczna – taka, dzięki której wnętrze nabierze świeżości oraz nowego stylu.

Wszystkim szukającym sposobu na dobrą i ekonomiczną zmianę styliści marki Komfort polecają dywany z serii Country. Dostępne są w kilku wzorach, wśród których znajdziemy m.in. najmodniejsze w tym sezonie motywy marokańskie, folkowe oraz roślinne. Dywany wykonane z polipropylenu techniką płaskiego tkania, dzięki czemu są bardziej odporne na plamy i zabrudzenia.
Produkty dostępne są w różnych rozmiarach oraz specjalnych wakacyjnych cenach*: 80×150 cm w cenie 65 zł (cena regularna to 70 zł) , 120 x 170 cm w cenie 109 zł (cena regularna to 139 zł), 160 x 230 cm w cenie 199 zł (cena regularna to 249 zł).
Znajdziemy je zarówno w sklepach stacjonarnych sieci Komfort, jak i w e-sklepie na www.komfort.pl

*Promocja trwa do 20.08.2015 r. lub do wyczerpania zapasów.


 


W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy KOMFORT (PRESS BOX)