Rondo i Squerto to nowoczesne natryski z rączką prysznicową i deszczownią zaopatrzone w metalowy drążek przesuwny o długości 106 cm i regulowany rozstaw uchwytów umożliwiający  montaż w istniejących otworach w ścianie. W komplecie znajduje się wąż natryskowy w oplocie metalowym o długości 150 cm oraz wąż podłączeniowy o długości 70 cm z nakrętką 1/2” zapewniający uniwersalne podłączenie do każdej baterii wannowej i natryskowej, w tym podtynkowej.

Innowacją w zestawach jest metalowy przełącznik deszczownia – natrysk z wkładką ceramiczną. O komfort mycia zadbają rączki natryskowe: 3-funkcyjna o średnicy 10 cm w Rondo i 1-funkcyjna w Squerto oraz deszczownie: talerzowa okrągła, o średnicy 20 cm w Rondo i kwadratowa, o boku 20 cm w Squerto. Zarówno rączki, jak i deszczownie zaopatrzone są w praktyczny system easy clean, dzięki któremu za pomocą delikatnego przetarcia wewnętrznych powierzchni w łatwy sposób pozbędziemy się osadu z kamienia wapiennego. Nowoczesna lekka forma, funkcjonalność, jakość wykonania, a także atrakcyjna cena sprawią, że nowe zestawy natryskowe FERRO będą doskonałą propozycją nie tylko na upalne dni.

 Automatyczny korek umywalkowy Clik-clak

Wśród niewielkich łazienkowych akcesoriów, które łączą w sobie cechy praktyczne i estetyczne znajduje się najnowszy automatyczny korek umywalkowy Clik-clak marki Ferro. Zapewnia wygodę użytkowania świetnie zastępując tradycyjne spusty z sitkiem i gumowym korkiem – dzięki mechanizmowi clik-clak wystarczy lekki nacisk na powierzchnię by umożliwić wodzie swobodny odpływ. Z powodzeniem zastosujemy go w każdej umywalce z przelewem. Polipropylen, z którego został wykonany zapewnia mu trwałość, podobnie jak umieszczony w górnej części mechanizm korka, sprawiający, iż zanieczyszczenia nie osadzają się na nim. Korek jest łatwy w utrzymaniu w czystości, a także odporny na chemiczne środki myjące. Można o nim powiedzieć, że jest ekologiczny, gdyż w całości ulega recyklingowi. Ale Clic-clak to nie tylko walory takie jak wygoda, bezpieczeństwo czy higiena. Ten ważny umywalkowy detal charakteryzuje estetyka wykonania każdego szczegółu, ładny kształt i chromowana powłoka.

 Bateria – zawór do wody zimnej lub zmieszanej MINI1

Do oferty armatury sanitarnej przeznaczonej do obiektów użyteczności publicznej dołączyła bateria MINI1. Jednouchwytowa bateria umywalkowa stojąca służy do podłączenia wody zimnej lub zmieszanej. Została wyposażona w regulator ceramiczny i pokryta chromem. W komplecie znajduje się zestaw montażowy i wężyk 3/8” podłączeniowy o długości 40 cm. Funkcjonalność, estetyka wykończenia i niewielka stabilna forma MINI1 predestynują produkt do obiektów takich jak szkoły, przedszkola i inne placówki oświatowe.


FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)