Akcja „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI wchodzi w decydującą fazę. Trwają pomiary w placówkach oraz produkcja wybranych produktów. Do wyróżnionych domów dziecka trafią nagrody o łącznej wartości 300 tys. złotych, a ich montażem zajmą się lokalni partnerzy firmy WIŚNIOWSKI.

„Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” to jedna z większych akcji dedykowanych dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Swój udział w akcji zgłosiło ponad 80 domów dziecka z całej Polski, które podjęły wyzwanie i wykonały pracę artystyczną, pokazującą, dlaczego to właśnie ich ośrodek zasługuje na wyposażenie w produkty firmy WIŚNIOWKI. Młodzi artyści wykazali się niemałym talentem i razem ze swoimi opiekunami pokazali, że wspólna praca popłaca i zawsze warto walczyć o swoje marzenia. Spośród zgłoszeń wyłoniono 11 laureatów, więcej niż zakładano wcześniej.

– Każda placówka jest inna, więc każdy projekt musi być wyjątkowy – dostosowany do potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców. Obecnie trwają intensywne prace, które mają na celu wywiązanie się z naszych konkursowych obietnic. Jesteśmy bardzo zmotywowani, bo pomaganie innym zawsze daje nam mnóstwo satysfakcji – mówi Katarzyna Świderska dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

We wszystkich zwycięskich placówkach trwają prace pomiarowe. Do laureatów konkursu trafią 3 bramy garażowe, blisko 10 par drzwi i ponad 1000 metrów ogrodzenia z bramami wjazdowymi oraz furtkami. Łączna wartość nagród wyniesie 300 tys. złotych. Montażem zajmą się lokalni partnerzy firmy WIŚNIOWSKI, którzy zdecydowali się wspomóc akcję w ramach działań charytatywnych.

– Cieszy nas zaangażowanie naszych partnerów, którzy zechcieli dać coś od siebie lokalnej społeczności. Fakt ten pokazuje kolejny, ważny wymiar naszej akcji – wymiar integracyjny. To niezwykle budujące, że tak chętnie zgłaszali swój udział w akcji. Razem spełnimy marzenie dzieci o bezpieczeństwie – dodaje Świderska.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl