Firma Winkhaus, renomowany producent systemów zabezpieczeń do drzwi, wprowadziła na rynek nowy typ wkładki bębenkowej z symetrycznym kluczem.

Opatentowany symetryczny klucz X-tra jest wygodny w użytkowaniu, ponieważ zawsze pasuje do otworu we wkładce – nie ma różnicy między jego częścią górną i dolną. Wkładki bębenkowe X-tra oprócz wygody zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Wyposażone są w 20 zastawek blokujących, rozmieszczonych promieniście w 4 rzędach po obu stronach wkładki, montowane seryjnie zabezpieczenie przed rozwierceniem i wyciągnięciem, a także wielostopniowe nawiercenia na kluczu. Specjalny system zabezpieczający uniemożliwia włożenie do wkładki nieuprawnionego klucza.

Produkty te dostępne są jako wkładki dwustronne, półwkładki, wkładki z gałką, a nawet kłódki. Wkładki bębenkowe X-tra dostępne są także w sklepie internetowym: www.sklep.winkhaus.pl .


1. Symetryczny klucz X-tra zawsze pasuje do otworu we wkładce.


2. Wkładka bębenkowa X-tra posiada wysoki standard bezpieczeństwa: 20 zastawek blokujących rozmieszczonych jest promieniście w 4 rzędach.

Winkhaus Polska Beteiligungs (PRESS BOX)
www.winkhaus.pl