KOMFORT już od 17 lat towarzyszy mieszkańcom Siedlec podczas remontów i wykańczania podłóg w domach. W tym czasie, dzięki zaangażowaniu pracowników sklepu i wysokiej jakości produktom podłogowym, setki domów zyskało nowy wystrój oraz podłogę na lata.

Od początku kwietnia bieżącego roku sklep KOMFORT będzie zlokalizowany pod innym adresem przy ulicy 11 Listopada 21/23. Nowy sklep przyciąga nowoczesnym wnętrzem, kolorowymi wykładzinami, atrakcyjnymi cenowo panelami i podłogami drewnianymi. Dla wygody klientów na tyłach sklepu zarezerwowany został duży parking, który ułatwi dokonywanie zakupów. Sklep otwarty będzie przez 6 dni w tygodniu, od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10.00 – 18.00 i w Sobotę w godz. 10.00 – 14.00. Wyjątkowo ze względu na nadchodzące Święta sklep będzie również czynny 6 i13 kwietnia.

Specjalnie dla mieszkańców Siedlec z okazji otwarcia nowego sklepu przygotowana została atrakcyjna promocja.

W dniach 5 -13 kwietnia każdy będzie mógł dokonać zakupów z rabatem 20%. Oferta promocyjna dotyczy produktów z kolekcji w stałej cenie i nie dotyczy produktów już przecenionych oraz usług.

W ofercie sklepu pojawiły się też nowe wzory wykładzin i paneli, które z pewnością przypadną do gustu naszym konsumentom. Dużym atutem oferty sklepu KOMFORT jest dostępność dodatkowych usług, takich jak montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin, obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin, pranie dywanów czy konserwacja podłóg drewnianych.

KOMFORT dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu i obecności na rynku stał się największym dystrybutorem materiałów podłogowych na polskim rynku, oferującym klientom setki wzorów wykładzin dywanowych i elastycznych, paneli podłogowych i podłóg drewnianych jak również wiele oryginalnych dywanów. Bogate wzornictwo i oryginalność produktów pozwala na ciekawą aranżację podłogi w każdym wnętrzu.

Dodatkowo sieć ze względu na zapotrzebowanie klientów świadczy wysokiej jakości usługi obejmujące m.in.  montaż paneli, układanie, wycinanie i obszywanie wykładzin, transport, oraz czyszczenie dywanów lub konserwowanie podłóg drewnianych. A wszystko to w miłej i profesjonalnej atmosferze.

zapraszamy do odwiedzenia
sklepu KOMFORT w Siedlcach przy ulicy 11 Listopada 21/23.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek- -piątek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 14.00

 


 SKLEPY KOMFORT to sieć 110 sklepów w całej Polsce z szeroką ofertą produktów do wykańczania wnętrz. Najszerszą grupą towarów w sklepach są panele, podłogi drewniane, dywany, wykładziny i drzwi. Ogromny wybór produktów dostępnych zarówno „od ręki” jak i na indywidualne zamówienie sprawia, że każdy klient wybierze coś dla siebie. Dużym atutem sieci są  aktywnie rozwijające się usługi, związane z montażem oraz pielęgnacją podłóg. Wiele inspiracji i porad związanych z projektowaniem wnętrz można znaleźć na specjalnie przygotowanym przez Komfort serwisie www.zyj-komfortowo.pl

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)