Nadchodzi prawdziwa kwiatowa rewolucja polskich łazienek! Nowa kolekcja słuchawek prysznicowych  Rainshower® Flower Collection od marki GROHE to wiosenny powiew świeżości, szalone kolory i zaskakujące wzory.

Zainspirowane tulipanami, słonecznikami i storczykami, kolorowe słuchawki prysznicowe Rainshower® zostały zaprojektowane z myślą  o miłośnikach barwnych stylizacji  i najmłodszych użytkownikach łazienek.

Nowa linia pryszniców ręcznych opiera się na cieszącej się uznaniem wśród znawców stylu i wyróżnionej licznymi nagrodami kolekcji Rainshower® Icon GROHE. W nowej serii kolorowa tarcza słuchawki prysznica, wzbogacona została o obudowę w kształcie płatków kwiatu. Do wyboru użytkownika jest sześć atrakcyjnych wzorów w różnych kolorach.  Model „Tulipan” łączy w sobie elementy czerwone i żółte, wersja „Słonecznik”  pomarańcz i żółć. „Stokrotka” jest w kolorze białym i żółtym, różowa słuchawka z białym obramowaniem  to odwzorowanie stylowej „Orchidei”. Kolejne dwa modele wprowadzające zabawę i mocny kolor do każdej łazienki to „Lily” w kolorze białym i fioletowym oraz „Bluebell” w kolorze białym i niebieskim.

Nowe prysznice marki GROHE to łatwy sposób na ożywienie łazienki. Takie rozwiązanie nadzwyczaj dobrze sprawdza się pomieszczeniach, w których dominują neutralne kolory. Żeby w oka mgnieniu zmienić wystrój swojej łazienki, do barwnych słuchawek prysznicowych można dodać kolorowe dywaniki, ręczniki czy inne akcesoria. Ze względu na nietuzinkowy wygląd oraz funkcjonalność, nowe prysznice od marki GROHE doskonale sprawdzają się jako prezent na każdą okazję. Modele „Orchid” i „Bluebell” to np. idealny prezent dla rodziców oczekujących narodzin chłopca lub dziewczynki. Starsze dzieci, na pewno pokochają kąpiele z użyciem słuchawek prysznicowych „Tulipan” lub „Słonecznik”. Kolejną propozycją prezentową jest model „Lily”, do którego wystarczy dodać zaledwie kilka kolorowych akcesoriów, by zmienić minimalistyczną i chłodną łazienkę w pełne kolorów i radości pomieszczenie, idealne np. dla grupy przyjaciół, wspólnie wynajmujących mieszkanie.

Niezależnie od modelu wszystkie słuchawki prysznicowe Rainshower® Flower Collection rozpieszczają skórę strumieniami miękkiej wody. To zasługa występującej we wszystkich liniach spod znaku Rainshower®  technologii GROHE DreamSpray®.

Słuchawki prysznicowe GROHE wyróżnia również zastosowana w nich technologia GROHE StarLight®, który gwarantuje wieloletni lśniący połysk powłoki armatur, uzyskiwany dzięki nieskazitelnej powierzchni odpornej na odbarwienia i zmatowienia.

Przedstawiamy wesołą kolekcję Rainshower ® Flower Collection –  prysznice ręczne dla wszystkich tych, którzy chcą w swojej łazience nie tylko odpoczywać, ale również doskonale się bawić.Grupę GROHE tworzą spółki: GROHE AG, Hemer, Joyou AG, Hamburg oraz firmy operujące na rynkach zagranicznych.

Będąc wiodącym dostawcą armatury na świecie, GROHE skupia się przede wszystkim na jakości, technologii i odpowiedzialności – zgodnie ze swoim mottem „Pure Freude anWasser”.

 Grupa GROHE zatrudnia około 9000 osób na całym świecie, w tym około 3400 w Joyou oraz 2300 w niemieckim oddziale GROHE.

Grupa GROHE posiada dziewięć zakładów produkcyjnych, z których sześć zlokalizowanych jest poza granicami Niemiec: w Portugalii, Tajlandii, Kanadzie i Chinach ( Joyou ). 85 procent przychodów grupy pochodzi z rynków światowych.

W styczniu 2014 r. Grupa GROHE przejęta została przez Grupę LIXIL i Bank Rozwoju Japonii. LIXIL jest światowym liderem na rynku materiałów budowlanych i wyposażenia mieszkań. GROHE i Joyou w ramach grupy LIXIL funkcjonują jako podmioty niezależne.

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX