Unidevelopment S.A. rozpoczęła sprzedaż mieszkań w drugim etapie inwestycji Lykke realizowanej na warszawskiej Białołęce. Deweloper ukończy całe osiedle w IV kwartale tego roku. W jednym z budynków I etapu przygotowane zostało mieszkanie pokazowe z pomysłowo zaaranżowaną antresolą. 

Budowa osiedla Lykke podzielona została na dwa etapy. Realizacja pierwszego z nich, obejmującego 6 budynków, ruszyła w zeszłym roku i jest niemal ukończona. Mieszkania w tej części cieszyły się dużym zainteresowaniem. Obecnie ponad 50 % z nich znalazło już nabywców. W związku z tak dużym zainteresowaniem ofertą, spółka Unidevelopment S.A. wprowadziła do sprzedaży lokale, które powstają w drugim etapie inwestycji. Zostanie on ukończony jeszcze w tym roku. W tej części osiedla deweloper zrealizuje kolejne 3 budynki o lekkiej, prostej formie nawiązującej do skandynawskiego stylu architektury. Łącznie w całej inwestycji Unidevelopment wybuduje 165 mieszkań o powierzchni od 33 do ponad 80 mkw. Lokale oferowane są w cenach od 5.864 do 6.500 zł za mkw..

„Osiedle Lykke cieszy się dużym zainteresowaniem. Zależało nam więc na szybkim wprowadzeniu do sprzedaży kolejnych mieszkań, aby zapewnić klientom jak największy wybór lokali. Istotny wpływ na popularność naszej oferty ma z pewnością fakt, że ponad połowa oferowanych w niej mieszkań spełnia kryteria programu MDM. Osiedle ma jednak więcej atutów, które przekonują potencjalnych klientów do decyzji o zakupie. Nasza oferta dopasowana jest do potrzeb osób aktywnych, lubiących sport i wypoczynek na świeżym powietrzu.” – mówi Mariola Matczak-Augustyniak, Kierownik Działu Sprzedaży Unidevelopment S.A.

Lykke powstaje w okolicy, w której dominują domy jednorodzinne. Inwestycja składająca się z dwupiętrowych budynków została zaprojektowana więc tak, aby jak najlepiej komponować się z otoczeniem i wpisywać się w jego zaciszną atmosferę. Ponad połowę terenu osiedla stanowić będą strefy zieleni, umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Na dużych powierzchniach pomiędzy budynkami mieszkańcy będą mieli do dyspozycji urządzenia do outdoor fitness, mini boiska do piłki nożnej i koszykówki, stoły do gry w szachy oraz 2 place zabaw z urządzeniami dla dzieci w różnym wieku. Wiele możliwości daje także okolica inwestycji m.in. zlokalizowane w niewielkiej odległości tereny rekreacyjne nad Zalewem Zegrzyńskim czy też pobliskie lasy, w których możemy pobiegać lub pojeździć na rowerze.

 
Mieszkanie pokazowe
Klienci zainteresowani zamieszkaniem na osiedlu Lykke mogą już odwiedzić lokal pokazowy, który został wykończony w jednym z oferowanych przez dewelopera standardów. Powstał on w dwupokojowym mieszkaniu z dodatkową powierzchnią na antresoli.

„Lokale posiadające antresole stanowią trzecią część naszej oferty na tym osiedlu. Dają bardzo dużo możliwości w zakresie zagospodarowania przestrzeni. Wszystko zależy od potrzeb i kreatywności klientów. Antresolę można wykorzystać np. jako dodatkowy pokój, miejsce do pracy, czy salon telewizyjny. Prezentując nasz lokal pokazowy chcemy zainspirować naszych klientów i pokazać przykłady ciekawych rozwiązań, jakie można zastosować we wnętrzach tego typu.” – mówi Mariola Matczak-Augustyniak.

Na przykładzie lokalu pokazowego klienci mogą też przekonać się jak w rzeczywistości wygląda wnętrze wykończone w ramach pakietu oferowanego przez Unidevelopment. Firma oferuje klientom trzy standardy wykończenia: biały, niebieski i zielony.

Unidevelopment