Taki werdykt wydali Czytelnicy popularnego czasopisma Czas na Wnętrze biorąc udział w rankingu i oceniając baterie kuchenne. Nasza laureatka – bateria zlewozmywakowa Modena BTM8 otrzymała Złoty Medal zwyciężając w kategorii: Wart swojej ceny.

Modena to elegancka bateria kuchenna wyposażona w regulator ceramiczny i regulator strumienia. Posiada obrotową wylewkę i wyciąganą rączkę natrysku o dwóch strumieniach: normalnym i rozproszonym. Za pomocą funkcjonalnego przycisku znajdującego się na wylewce z łatwością można zmienić jego rodzaj – na przykład rozproszony doskonale sprawdzi się podczas mycia warzyw. Pokryta ładną chromowaną powłoką posiada ergonomiczny kształt i dobre proporcje, które zapewniają swobodę i komfort użytkowania. Interesujący design tej armatury sprawia, że produkt będzie ozdobą każdej kuchni, zarówno urządzonej w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

Ranking Czytelników magazynu Czas na Wnętrze odbywa się cyklicznie 3 razy w miesiącu. Ocenie poddawane są produkty z różnych grup asortymentowych, dostępne na rynku, a kryteria dotyczą: designu, funkcjonalności, materiału oraz relacji ceny do jakości.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)