Jesteśmy instytucją marketingową która wspiera, wyróżnia i promuje polskie przedsiębiorstwa. Przyznane Godło jest uznaniem dla  ciężkiej pracy i wyjątkowej pozycji wśród przedsiębiorstw w Polsce. Jest wyróżnieniem i narzędziem marketingowym, które nakierowuje odbiorcę na wskazany produkt lub usługę. Wspieramy firmy, które wyróżniają się na rynku lokalnym, otrzymały pozytywną rekomendację od swoich odbiorców oraz osiągają wysokie wyniki w badaniach marketingowych.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w nowej edycji Konkursu Budowlanego Roku 2015.

W tym roku firmy mogą zgłaszać swoją kandydaturę w trzech kategoriach:

DEVELOPER                                   INWESTOR                          FIRMA BUDOWLANA

Jest to jedyne, a zarazem najbardziej prestiżowe wyróżnienie wręczane przedsiębiorcom zarówno polskim jak i z kapitałem zagranicznym, mającym znaczący wkład w rozwój rynku lokalnego, najlepszym na rynku inwestorom, developerom oraz firmom budowlanym w roku 2015.

Znalezienie się w gronie wyróżnionych daje możliwość pełnej identyfikacji Godłem.
Poprzez ogólnopolskie weryfikacje i badania rynku zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych.
Dla każdego Laureata jest przygotowany bogaty pakiet profitów, dzięki którym każda firma wyróżni się na tle obecnej konkurencji i przyciągnie uwagę potencjalnego klienta.

Zapraszamy na stronę www.m-p-p.pl w celu zgłoszenia swojej firmy do Konkursu.

Jesteśmy jedyną firmą na rynku gdzie zgłoszenie, rejestracja i weryfikacja podmiotu przystępującego do weryfikacji jest całkowicie nieodpłatna.

Organizator Konkursu:
Medal Polskiej Przedsiębiorczości
ul. Jana III Sobieskiego 102a/16
00-764 Warszawa
(22) 218-94-43
biuro@m-p-p.pl