Jednolita podłoga w całym domu? W ofercie Komfortu znajdziemy odporne na wilgoć panele laminowane z linii Aqua+. Dzięki specjalnej, zapobiegającej pęcznieniu płycie nos?nej, taka podłoga rekomendowana jest nie tylko do pokoi, ale również miejsc narażonych na kontakt z wilgocią: kuchni, łazienek czy przedpokojów.

Technologia Aqua+ daje możliwość montażu paneli w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, co znacznie poszerza zakres ich stosowania. Oprócz tradycyjnych salonów, sypialni czy pokoi dziecięcych, możemy je również układać w miejscach narażonych na kontakt z wodą: łazienkach, kuchniach czy przedpokojach. Dzięki temu uzyskamy jednolitą, elegancką i praktyczną podłogę w całym domu. Będą doskonałym rozwiązaniem w popularnych obecnie salonach z aneksami kuchennymi lub w łazienkach, w których chcemy osiągnąć efekt drewnianej podłogi. Podłogi te można stosować również w pomieszczeniach komercyjnych, np. w gabinetach lekarskich, sklepach czy pomieszczeniach biurowych.

W ofercie Komfortu znajdziemy cztery wzory paneli Aqua+: odzwierciedlający naturalne drewno Dąb Northland Miodowy , odwzorowujące drewno postarzane Dąb Valley Palony oraz Robin Wood  Light , a także imitujący kamień Diamond Beżowy . Produkty mają grubość 8 mm oraz wysoką klasę ścieralności AC4.

Dostępne są w sklepach Komfort oraz w e-sklepie na www.komfort.pl w cenie 69,99 PLN/mkw.
  

Na zdjęciach: Dąb Northland Miodowy, Diamond Beżowy, Dąb Valley Palony.


W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)