W czasie tegorocznej gali Builder Awards już po raz dwunasty wręczono wyróżnienia Budowlana Firma Roku, statuetki Polski Herkules, Laury Buildera oraz certyfikaty Osobowość Branży Budowlanej. Firma Den Braven została nagrodzona podwójnie, otrzymując nie tylko tytuł Budowlanej Firmy Roku 2014, ale i wyróżnienie Osobowość Branży Budowlanej dla Dyrektora Generalnego pana Piotra Dąbrowskiego.

Każdego roku miesięcznik Builder pilnie śledzi rozwój rynku budowlanego w Polsce, aby nagrodzić najprężniej rozwijające się firmy w branży. Szereg wyróżnień oparty jest o werdykt Kapituły, którą tworzą członkowie Rady Programowej i Redakcji miesięcznika „Builder” obradujący pod przewodnictwem prof. zw. dr hab. inż. Kazimierza Szulborskiego. Tegoroczna edycja przyniosła aż dwa wyróżnienia dla firmy Den Braven. Pierwszym z nich stał się tytuł Budowlanej Firmy Roku 2014, który stanowi owoc wieloletnich prac nad wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań z zakresu chemii budowlanej. Drugim z wyróżnień jest natomiast tytuł Osobowość Branży Budowlanej, którym uhonorowany został Dyrektor Generalny firmy Den Braven pan Piotr Dąbrowski. Zdobyty laur pokazuje, że sukces firmy Den Braven opiera się na bardzo solidnych filarach, zbudowanych nie tylko dzięki wysokiej jakości produktom, ale i kompetentnym osobom, którzy swą wiedzą i doświadczeniem kształtują przyszłość rodzimej gospodarki.

Liczne wyróżnienia, którymi rokrocznie honorowana jest firma Den Braven są zarówno wyrazem zaufania do oferowanych przez nią produktów, jak i dowodem nieprzemijającej pozycji lidera na polskim rynku materiałów budowlanych.
www.denbraven.pl


fot. Builder


Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom
i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie
i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.

Den Braven East
więcej informacji – PRESS BOX