Azalia zrzucając na zimę wszystkie liście, czeka, by znów się odrodzić, zachwycając pięknym wyglądem. Ten pochodzący z natury pomysł zastosowała także firma Deante. Wprowadzoną w ubiegłym roku serię baterii Azalia, teraz wzbogaca o trzy dodatkowe modele. Niezwykłe rozwiązania zastosowane w tej kolekcji nadal pozytywnie zaskakują, łącząc funkcjonalność i piękne wzornictwo.

Seria baterii Azalia rozkwitła po raz pierwszy w minione lato. Jej geometryczne kształty i minimalistyczny wygląd znakomicie wpisały się w obowiązujące trendy. Dlatego firma Deante, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, daje szerszy wybór produktów z tej linii. Dotychczas w jej skład wchodziły baterie: kuchenna, umywalkowa, wannowa, natryskowa oraz bidetowa. Najnowsze propozycje obejmują dwie baterie natryskowe, podtynkowe – jedną z przełącznikiem natrysku, drugą bez niego oraz 3-otworową baterię wannową. Estetyka nowych modeli pozostała niezmieniona: dzięki linearnej budowie, utrzymanej symetrii i eleganckiemu minimalizmowi produkty z kolekcji stają się ozdobą wnętrza.

Projektanci zachowali także najbardziej charakterystyczną cechę baterii Azalia – wymienną dźwignię. Dostępne w każdym zestawie dwa modele pozwalają z łatwością zmienić charakter wnętrza bez znaczących ingerencji i zbędnego wysiłku. Produkt może okazać się idealnym połączeniem dwóch, nawet bardzo odmiennych stylów i charakterów. Gładka dźwignia doda aranżacji pierwiastek męski, natomiast ta ozdobiona delikatnym motywem kwiatowym, podkreśli kobiecą naturę. Raz podjęta decyzja o wyglądzie łazienkowej baterii nie musi być ostateczna – jej styl, zależnie od nastroju czy upodobań, można zmienić w kilka sekund.

Nowości z serii Azalia, podobnie jak ubiegłoroczne propozycje to połączenie materiałów wysokiej jakości i doskonałego wykonania. Wszystkie produkty zostały objęte 7-letnią gwarancją.


Bateria natryskowa podtynkowa z przełącznikiem Azalia


Bateria natryskowa podtynkowa bez przełącznika Azalia


Bateria wannowa 3otworowa Azalia


Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)